دسته‌بندی نشده

فروش آنلاین و قیمت پارچه مبلی ترک جدید با تخفیف ویژه

فروش آنلاین پارچه های مبلی ترک

پارچه‌های مبلی ترک بسیار محصولات خاص و‌ایده‌آلی هستند که توسط بسیاری از مراکز فروش پارچه در داخل کشور ارائه می‌شوند. قیمت پارچه مبلی ترک بسته به کیفیت ساخت آن‌ها متفاوت است. این پارچه جلوه خاصی به مبلمان منزل می‌بخشند و از اهمیت بالایی در دکوراسیون خانه برخوردار هستند.

پارچه مبلی ترک

ترکیه با دارا بودن هشتمین ظرفیت مصنوعی در جهان، دارای پتانسیل بالایی برای تولید پارچه‌های مصنوعی است که مخصوصاً بر اساس ترکیب ۱۰۰٪ پلی استر و پلی استر با پنبه، ویسکوز، نایلون، پلی آمید، پشم، کتان ویا چند ترکیب از آن‌ها تولید می‌شود. پارچه‌ها از نظر متریال و روند بافت به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. ترکیه یکی از تولید کنندگان اعظم پارچه‌های مبلی است که پارچه‌های با کیفیتی را تولید و صادر می‌کند.

معرفی پارچه مبلی ترک

پارچه‌های مبلی عمدتاً به پارچه‌هایی گفته می‌شوند که در مبلمان از آن‌ها استفاده می‌کنند و یک نوع پوشش جذاب برای مبلمان به حساب می‌آیند که در سه نوع:

 • مصنوعی
 • طبیعی
 • ترکیبی

وجود دارند و هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. امروزه پارچه‌های مبلی زیادی از تولید داخلی و خارجی به نام پارچه‌های مبلی ایرانی، پارچه‌های مبلی ترک، پارچه‌های مبلی چینی و… وجود دارد که خود را در سه دسته بالا می‌بینند.

پارچه‌های طبیعی معمولاً از جنس پنبه‌ای، نخی، پشمی، کتان و ابریشم هستند و پارچه‌های مصنوعی مبلمان نیز از جنس نایلون، پلی استر و ویسکوز و… که بسیار رایج هستند. نوع ترکیبی پارچه نیز از ترکیب پارچه‌های طبیعی و مصنوعی شکل می‌گیرد.

پارچه مبلی ترک عمدتاً از ترکیه وارد می‌شوند و در حال حاضر خرید پارچه مبلی ترک برای مبلمان خانه، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بیشتر علاقه‌مندان به آن روی آورده‌اند. این پارچه ها از لحاظ   طراحی، کیفیت و دوام بسیار ایده آل هستند.

قیمت پارچه مبلی ترک

قیمت پارچه مبلی ترک به فاکتور‌های متعددی بستگی دارد. این فاکتور‌ها متغیر هستند و حتی بسته به روز و ساعت ممکن است عوض شوند. از جمله مهمترین فاکتور‌های دخیل در قیمت پارچه‌های مبلی ترک:

 • قیمت ارز و دلار
 • نوع پارچه، اعم از پارچه طبیعی، مصنوعی و یا ترکیبی
 • تعداد واسطه‌های فروش
 • و…

عـمدتا مهمترین عامل در تعیین قیمت پارچه مبلی ترک، جنس آن‌ها است. پارچه‌های طبیعی قیمت گران‌تری نسبت به پارچه‌های مصنوعی و ترکیبی دارند. از طرفی کیفیت پارچه‌های طبیعی قابل مقایسه با کیفیت انواع یگر پارچه‌ها نیست. بنابراین در تعیین قیمت پارچه، عوامل زیادی دخیل هستند و قیمت ثابتی برای آن وجود ندارد.

راهنمای خرید پارچه مبلی ترک

امروزه در بازار پارچه‌های مبلی زیادی وجود دارند که بیشتر آن‌ها چینی هستند و کیفیت چندان مناسبی نسبت به پارچه‌های مبلی ترک ندارند. بنابراین انتخاب یک پارچه مبلی خوب می‌تواند برای مبلمان خانه ما‌ ایده‌آل و جذاب باشد. هم اکنون شما می‌توانید پارچه مبلی ترکیه را با قیمت‌های مناسبی از فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی خریداری کنید. برای خرید پارچه مبلی لازم است که به یک سری ویژگی ها و نکات توجه کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشیم.

راهنمای خرید پارچه مبلی ترک

در خرید یک پارچه مبلی اولین چیز که به ذهن خریدار می‌رسد رنگ و طراحی‌هایی است که روی پارچه وجود دارد. پارچه‌های مبلی ترک معمولاً از رنگ‌های جذآب و طرح‌های زیبایی برخوردار هستند.

پارچه‌های مبلی ترک مانند سایر پارچه‌های مبلی علاوه بر تنوع در رنگ‌بندی و طرح، در جنس‌های مختلفی نیز وجود دارند که شامل جنس طبیعی و مصنوعی هستند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پارچه مبلی ترک دوام و ماندگاری آن‌ها و نوآوری در طراحی پارچه است که این موضوع به جذابیت بیشتر آن‌ها افزوده است. همچنین تراکم بالای پارچه یکی دیگر از ویژگی‌ های پارچه‌های ترک است که هم در نوع طبیعی و هم در نوع مصنوعی این ویژگی نمایان است و نشان دهنده کیفیت آن است.

علاوه بر این، یکی دیگر از ویژگی‌های پارچه‌های مبلی ترک، کشی نبودن آن‌ها است. معمولاً پارچه‌های کشی برای مبلمان مناسب نیستند و زود کیفیت خود را از دست می‌دهند، بنابراین پارچه‌های ترک چون که از کیفیت بالایی برخوردار هستند، کشی نیستند.

پارچه‌های مبلی ترک بیشتر از چه جنسی هستند؟

قیمت پارچه مبلی ترک

اگر چه در بالا ذکر کردیم که پارچه‌های مبلی ترکی در سه نوع طبیعی، مضنوعی و ترکیبی وجود دارند، اما بیشتر این پارچه‌ها در نوع طبیعی تولید و به ایران وارد می‌شوند و از جنس:

 • کتان
 • پنبه‌ای یا نخی
 • پشمی
 • و…

هستند و ارائه می‌شوند و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند.

پارچه مبلی نخی یا پنبه‌ای

یکی از رایج‌ترین انواع پارچه مبلی ترک برای شرکت آیدین تکستل ترکیه است که در هر فروشگاه پارچه مبلی، وجود دارد. این پارچه بسیار نرم و دوام زیای دارد. همچنین نگه داری از این نوع پارچه مبلی ترک آسان بوده و به راحتی قابل شستشو است.

این پارچه‌های مبلی، در انواع و اقسام رنگ و طرح‌بندی‌ها وجود دارند. یک نکته اساسی در رابطه با آن این است که نباید آنها را در معرض مستقیم نور آفتاب قرار دهیم، زیرا زود رنگ خود را از دست می‌دهند.

پارچه مبلی کتان ترک

این پارچه مبلی در طرح و کیفیت بسیار شبیه پارچه‌های مبلی پنبه‌ای و نخی است. پارچه‌های کتانی از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند اما نگه داری از آن‌ها نسبت به پارچه‌های پنبه‌ای کمی دشوار‌تر است. پارچه‌های مبلی ترک کتان امروزه بسیار رایج و پر فروش هستند و در طرح‌های زیبا و متنوعی ارائه می‌شوند.

پارچه‌های مبلی پشمی

اگرچه پارچه‌های مبلی پشمی زیاد جدیدی نیستند ولی بازهم طرفداران خاص خودشان را دارند و از کیفیت مناسبی نیز برخوردار هستند. پارچه‌های مبلی پشمی بسیار لطیف و مناسب هستند و مقاومت و طول عمر نسبتاً بالایی دارند. بنابراین گزینه مناسب و خوبی برای کسانی هستند که کیفیت برای آن‌ها مهم است.

نگه داری از پارچه‌های پشمی مبلی به آسانی نگه داری از جنس‌های کتان و پنبه‌ای نیست. پس در خرید پارچه مبلی ترک به این نکته توجه داشته باشیم و برای خود بهترین پارچه ها را انتخاب کنیم.

نتیچه‌گیری

اگر به دنبال خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی هستید و دوست دارید برای مبلمان خانه خود یک پارچه خاص و با کیفیت برگزینید، خرید پارچه مبلی ترک یکی از‌ایده‌آل‌ترین گزینه‌های خرید است. کیفیت، طول عمربالا، زیبایی و طراحی بی نظیر از ویژگی‌های بارز این نوع پارچه‌ها است و می‌توانید تا چندین سال بدون افت کیفیت و زیبایی در صورت استفاده صحیح برای شما کار کند.

هم اکنون شما می‌توانید سفارش خرید پارچه مبلی خودرا از طریق پارچه مبلی فیضی به ثبت برسانید تا پارچه مبلی بدون واسطه و در کمترین زمان برای شما مشتریان عزیز ارسال شود. کیفیت، زیبایی و دوام بالا از ویژگی های مهم محصولات ما هستند که آن ها را به مشتریان عزیزمان تضمین میدهیدم.

دیدگاهتان را بنویسید