دسته‌بندی نشده

آیا پارچه مبلی نانو واقعا وجود دارد؟ قیمت پارچه مبلی نانو واقعی چقدر است؟

پارچه مبلی نانو یکی از پرطرفدارترین پارچه‌های مبلی هستند که هم‌اکنون در دکوراسیون بسیاری از خانه‌ها پیدا می‌شوند. کیفیت ساخت این نوع پارچه‌های مبلی بسیار بالا است و دوام و مقاومت نسبت بالایی دارند. در این مقاله قصد داریم بیشتر با این نوع پارچه مبلی آشنا شویم و فاکتورهایی مانند قیمت پارچه مبلی نانو، انواع پارچه مبلی نانو و…. را بررسی کنیم تا در هنگام خرید پارچه مبلی با مشکل مواجه نشویم.

پارچه مبلی نانو چیست؟

علم و تکنولوژی اثر خود را در اغلب مسائل زندگی ما گذاشته است. در این میان صنعت نساجی نیز از آن بی بهەه نبوده است. پارچه‌های نانو به پارچه‌هایی گفته می‌شوند که خودشان آنتی باکتریال هستند و خواص ضد میکروب و ضد آلودگی دارند. درواقع این پارچه طوری مهندسی و طراحی‌شده‌اند که این خواص در ذات آن‌ها باشد و تمیز کردن آن‌ها به راحت ترین شکل ممکن و با مصرف کمترین منابع اتفاق بیفتد.

پارچه مبلی نانو

همچنین پارچه‌های مبلی به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که باگذشت زمان دچار افت کیفیت نمی‌شوند و رنگ و ظاهر خود را به‌آسانی از دست نمی‌دهند. از طرفی دیگر قیمت پارچه مبلی نانو بسیار مناسب است و به همین دلیل هم‌اکنون خواهان زیادی در بازار دارد.

ویژگی‌های پارچه‌های مبلی نانو

خواص پارچه مبلی نانو

یک پارچه مبلی نانو ویژگی‌های بسیار خاص و جذابی دارد که این ویژگی‌ها آن را به یک پارچه محبوب میان مصرف‌کنندگان تبدیل کرده است. مهم‌ترین ویژگی‌های پارچه‌های مبلی نانو عبارت‌اند از :

 • ضد میکروب و آلودگی
 • پاک کردن آسان
 • ضد حریق
 • نرم و لطیف
 • مقاومت بسیار بالا
 • ضد آب
 • مقاوم در مقابل مواد شوینده
 • و…

یک پارچه مبلی نانو به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که خاصیت ض آب را نیز دارد. این  پارچه به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که قطره‌های آب دیر در آن نفوذ کرده و به‌راحتی خیس نمی‌شوند. همچنین این پارچه در مقابل مواد شوینده دوام نسبت بالایی دارد و استفاده بلندمدت از آن کیفیت آن را کاهش  نمی‌دهد.

خرید پارچه مبلی نانو به علت اینکه کیفیت بالایی دارد و ویژگی‌های خوب آن بسیار زیاد هستند و از طرفی قیمت پارچه مبلی نانو نسبت مناسب است، بسیار به‌صرفه است و شما یک خرید کاملاً موفق خواهید داشت.

خاصیت ضد میکروب پارچه مبلی نانو

یکی از ویژگی‌های بارز پارچه‌های مبلی نانو خاصیت ضد میکروب بودن آن، به دلیل طراحی و ساختار آن‌ها است. این پارچه‌ها به‌صورت کاملاً اصولی و مهندسی ساخته‌شده‌اند و مواد اولیه ‌آن ها طوری دست‌کاری و مهندسی‌شده است که خودبه‌خود ضد میکروب باشند.

پاک کردن آسان

همان‌طور که گفتیم این پارچه مبلی خودبه‌خود ضد میکروب و آلودگی است. از طرفی طوری ساخته‌شده است که پاک کردن آن بسیار آسان باشد و جرم و موادی را که هم می‌گیرد به‌آسانی از آن برداشته می‌شود.

ضد حریق

خاصیت ضد حریق یا ضد آتش بودن پارچه‌های مبلی نانو به دلیل ساختار آن‌ها کاملاً واقعیت دارد. این پارچه‌ها در مقابل دما و شعله به‌خوبی از خود واکنش نشان می‌دهند و بسیار دیر خاصیت و شکل خود را براثر آتش گرفتن از دست می‌دهند.

نرم و لطیف بودن پارچه‌های نانو

پارچه مبلی نانو، نرم و لطیف است. لم دادن و نشستن روی آن به شما حس فوق‌العاده ای خواهد بخشید. این پارچه‌ها به دلیل استفاده از مواد باکیفیت در آن‌ها بسیار نرم و لطیف هستند و می‌شود گفت یکی از نرم و لطیف‌ترین پارچه‌های مبلی نیز به‌حساب می‌آیند.

مقاومت و دوام بالا

وجود تکنولوژی‌های پیشرفته در ساخت پارچه‌های مبلی نانو، آن‌ها را به یک پارچه جون سخت تبدیل کرده است. این پارچه‌ها عمر متوسط مفید بسیار بالایی نسبت به پارچه‌های رقیب خوددارند.

این نوع پارچه‌ها بسیار دیر چین‌وچروک می‌شوند و بسیار دیر کیفیت خود را از دست می‌دهند. بنابراین این پارچه مبلی نانو را می‌توان در دسته مقاوم‌ترین پارچه مبلی قرارداد.

ضد آب

ضد آب بودن پارچه‌های مبلی نانو از بارزترین ویژگی‌های آن‌ها است که آن‌ها را به محصولی ناب و خاص تبدیل کرده است. این نوع پارچه‌های مبلی در مقابل مایعات به‌خوبی از خود واکنش نشان می‌دهند. با ریختن آب یا مایعات دیگر روی آن‌ها اصلاً نگران کثیف شدن آن‌ها نباشید.

مقاوم در مقابل مواد شوینده

یکی دیگر از ویژگی‌های بارز پارچه مبلی نانو، خاصیت ضد شویندگی آن است. مواد شوینده به خودی خود زود کیفیت پارچه‌ها را پایین می‌آورند و رنگ آن‌ها را زود از بین می‌برند. پارچه‌های نانو به دلیل ساختار مهندسی‌شده‌ای که دارند به‌خوبی در مقابل مواد شوینده از خود واکنش نشان می‌دهد و با این مواد رنگ خود را از دست نمی‌دهند. همچنین شستن آن‌ها با مواد شوینده آن‌ها را چین‌وچروک نخواهد کرد.

قیمت پارچه مبلی نانو

قیمت پارچه مبلی نانو

قیمت پارچه مبلی نانو یک قیمت متغیر است و قیمت ثابتی برای آن وجود ندارد. اما به نسبت کیفیت آن قیمت این نوع پارچه بسیار مقطوع است. عوامل زیادی در تعیین قیمت پارچه مبلی نانو دخیل هستند که این عوامل عبارت‌اند از :

 • قیمت فروشنده
 • کیفیت پارچه
 • نوع پارچه
 • قیمت دلار و ارز
 • و…

این عوامل به‌نوبه خود هرکدام می‌توانند تعیین‌کننده قیمت باشند. ممکن است یک فروشنده سود بیشتری بگیرید و آن را گران‌تر بخرید. از طرفی کیفیت پارچه نیز می‌تواند در تعیین قیمت پارچه نانو دخیل باشد. اگر پارچه نانو اصل باشد مطمئناً گران‌تر خواهد بود.

همچنین بسته به اینکه پارچ مبلی شما طرح دار، گل‌دار و یا ساده باشد ممکن است قیمت‌ها متفاوت باشد. از طرفی دیگر اگر پارچه‌های مبلی نانو باشند مانند پارچه مبلی ترک، پارچه مبلی مازراتی و دیگر پارچه‌ها به‌صورت قطعی قیمت ارز و دلار روی آن تأثیر خواهد گذاشت و ممکن است قیمت‌ها بالا و پایین شوند.

نتیجه گیری

پارچه‌های مبلی نانو یکی از بهترین پارچه‌های موجود مبلی حال حاضر هستند که ویژگی‌های بسیار بارز و خوبی دارند. اگر به دنبال خرید یکپارچه مبلی عالی و ایده آل هستید، پس به ویژگی‌های اصلی آن‌ها مانند دوام، زیبایی، نرم و لطیفی و…  آن‌ها دقت کنید. پارچه‌های مبلی نانو این ویژگی‌ها را به‌خوبی در خود جای کرده‌اند و هم‌اکنون افراد بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند و از خریدشان راضی هستند.

اگر به فکر خرید پارچه مبلی نانو هستید، فروشگاه فیضی در خدمت شما عزیزان است. این فروشگاه حاوی بهترین باکیفیت‌ترین پارچه‌های مبلی است و بهترین پارچه‌های مبلی نانو را باقیمت فوق‌العاده مناسب به شما عزیزان عرصه می‌کند. هم‌اکنون می‌تواند از محصولات فروشگاه ما دیدن کنید. ما به شما کیفیت و اصیل بودن کالاها را تضمین می‌دهیم تا بهترین خرید را داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید