پارچه مبلی

پارچه مبلی راحتی

پارچه مبلی راحتی

یکی از مواردی که بر زیبایی مبلمان راحتی شما بسیار اثرگذار خواهد بود پارچه مبلی راحتی می باشد. این دسته از مبل ها در سال های اخیر و به خصوص در منازلی که متراژ پایینی دارند به وفور مورد استفاده قرار گرفته اند.

به همین دلیل انتخابی مناسب برای پارچه مبل راحتی بر زیبایی هرچه بیشتر آن بسیار اثرگذار خواهد بود. اگر شما ساکن تهران هستید باید بدانید که پارچه مبلی در یافت آباد همواره در طرح های مختلفی در دسترس شما عزیزان قرار دارد.

پارچه مبلی راحتی

خرید پارچه مبلی

برای خرید پارچه مبلی و به خصوص پارچه مبلی راحتی شما باید قبل از انتخاب رنگ مورد نظر، جنس پارچه مورد استفاده را مد نظر قرار دهید. زیرا تقریبا اکثر مبل های راحتی تمام رنگ های مد نظر شما را دارا می باشند ولی مهمترین موضوع جنس و کیفیت پارچه به کار رفته می باشد.

از بهترین و با کیفیت ترین پارچه های مبلی موجود می توان به پارچه مبلی در تبریز اشاره نمود که همواره از مرغوبیت بالایی برخوردار بوده اند.

پارچه مبلی راحتی

انواع پارچه مبلی راحتی

یکی دیگر از شهر های پیشرو در صنعت پارچه های مبلی شهر یزد می باشد. پارچه مبلی در یزد همانند تبریز از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار بوده و می تواند یک انتخاب مناسب برای خرید انواع پارچه های مبلی باشد.

برای ساخت مبل های راحتی پارچه های مختلفی از جنس های متفاوت به عنوان پارچه مبل راحتی مورد استفاده قرار می گیرند که ما در ادامه این مقاله چند نمونه از بهترین و مناسب ترین پارچه هایی که می توانید از آن ها به عنوان پارچه مبل راحتی استفاده کنید به شما معرفی می کنیم.

بیشتر بخوانید:   بهترین فروشگاه پارچه مبلی در ایران

پارچه مبلی راحتی

 

• پارچه پتینه

پارچه مبلی پتینه یکی از معروف ترین و پر کاربرد ترین پارچه های موجود در بازار است که این روز ها به عنوان پارچه مبلی راحتی نیز به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

از ویژگی های بارز این نوع از پارچه می توان به تنوع رنگی بالای آن اشاره نمود. این نوع از پارچه که برای انواع مبلمان و به خصوص مبلمان راحتی مورد استفاده قرار می گیرد، دارای طرح های نا منظم و با رنگ های مختلف در کنار یکدیگر می باشد که ترکیب بسیار دلنشینی ایجاد می کنند.

پارچه مبلی راحتی

• پارچه شانل

پارچه مبلی شانل از دسته پارچه های مبلی راحتی بوده که دارای بافت نرم و کرکی می باشد که امروزه به علت ظاهر زیبا و دلنشین خود طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این نوع از پارچه مبلی در رنگ های مختلفی به فروش می رسد و به علت جنس خوب و ضخیم آن و البته زیبایی ظاهری و لوکس بودن آن زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل شما می بخشد.

تفاوت پارچه شانل با مخمل در این است که پارچه شانل در دو طرف خود دارای پرز می باشد ولی پارچه های مخمل فقط در یک سمت خود پرز دارند و از طرفی ضخامت پارچه های مخمل کمتر از پارچه های شانل است.

پارچه مبلی راحتی

• پارچه کوبلن

پارچه مبلی کوبلن از دسته پارچه هایی است که هم به عنوان پارچه مبلی برای مبل های سلطنتی و هم به عنوان پارچه مبلی راحتی مورد استفاده قرار می گیرد. اصولا پارچه مبلی کوبلن را با طرح های گلدار و برجسته آن به یاد می آوریم.

بیشتر بخوانید:   لک های روی پارچه مبل را چگونه از بین ببریم + 3 روش تضمینی

پارچه راحتی مبلی

• شانل کوبلن

یکی دیگر از گزینه های موجود پیش روی شما برای انتخاب پارچه مبلی راحتی، پارچه های شانل کوبلن می باشند. همانطور که از نام این نوع پارچه مشخص است، جنس آن از شانل و کوبلن بوده و در طرح های بسیار متنوعی عرضه می گردد.

پارچه مبلی راحتی

پارچه های مبلی راحتی به صورت عمده و خرده در فروشگاه فیضی

اگر به دنبال راهی برای انتخاب پارچه مبلی مناسب برای مبلمان خود و به خصوص پارچه مبلی راحتی هستید می توانید از خدمات و محصولات ما در فروشگاه فیضی استفاده نمایید.

در این فروشگاه انواع پارچه های مناسب برای هر نوع از مبلمان موجود بوده و شما می توانید همواره از مشاوره های کاملا رایگان ما برای انتخاب بهترین نوع پارچه برای مبلمان خود استفاده نمایید.

در این فروشگاه همواره سعی بر آن بوده تا جدیدترین و با کیفیت ترین پارچه های مبلی در دسترس شما قرار گیرد.

از بهترین و جدید ترین نمونه های پارچه های مبلی موجود در فروشگاه می توان به شانل کولن مدل کوبیسم، شانل سیم بافت کوبسیم، شانل کوبلن طرح اسپرت، شانل ساده و … اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید