دسته‌بندی نشده

5 رنگ محبوب در پارچه مبلی

5 رنگ محبوب پارچه مبلی

این مقاله ما سعی داریم محبوب ترین رنگ پارچه مبلی مورد استفاده در مبلمان را که باعث می شود خانه شما زیباتر دیده شود را بیان کنیم. همواره ما این نکته را می‌دانیم که گرایش‌ها و تمایلات به رنگ ها هر ساله در حال افزایش و کاهش است، اما شرایط برخی رنگ ها همیشه ثابت است و می تواند بهترین نتیجه را از آن ها گرفت. برای اینکه رومبلی شما نشان دهنده جلو خاصی از خانه شما باشد، باید از رنگ های خاص برای انواع پارچه مبلی استفاده شوند. این رنگ های شگفت انگیز مشهورترین آن ها هستند.

 

  1. توسی –مشهورترین رنگ پارچه رومبلی

شماره یک برای رنگ پارچه رومبلی رنگ توسی است! مطمئناً از نظر دکوراسیون توسی ممکن است هیجان انگیزترین رنگ نباشد اما می تواند یک جلوه خاص هنگام ترکیب با رنگ های دیگر را به ما بدهد. توسی یک رنگ خنثی است. به این معنی که می تواند فضای عالی برای خانه هایی با مساحت کوچک باشد.

هنگام استفاده از رنگ توسی شما می توانید خانه خود را اگر کوچک باشد با متراژ بزرگ‌تر در نظر بگیرید، اگر از ترکیب رنگ پارچه مبلی همرنگ برای آن استفاده کنید. چون توسی با هر رنگی زیبا و مدرن به نظر خواهد رسید و می تواند برای کوسن، رو تختی یا حتی قالیچه ها و فرش منزل بهترین جلوه را بدهد.

 

پارچه مبلی رنگ توسی

  1. آبی- یک رنگ بیوتیک برای پارچه مبلی

 آبی به عنوان یک رنگ خنثی می تواند با ترکیب رنگ متفاوت با زرد، سفید یا توسی جلوه ای خاص به محل کار یا منزل ما دهد. شما می توانید از پارچه های آبی رنگ برای پارچه ومبلی خود استفاده کنید. ما نام این کار را بیوتیک گذاشتیم! دلیل این کار آرام به نظر رسیدن و خوش آیند بودن رنگ آبی است که تمایل به ترکیب با محیط اطراف خود دارد.

اگر فردی استرسی و پرتنش هستید، آبی می تواند به بهترین گزینه برای منزل یا محل کار شما باشد. ترکیب رنگ آبی و توسی (خاکستری) یکی از محبوب ترین ترکیب هاست. ترکیب رنگ این دو می تواند یک مدرنیته خاصی به منزل یا محل کار شما دهد. رنگ پارچه رومبلی آبی بین مردم بسیار محبوب است و فروشندگان به راحتی می توانند این رنگ را بفروشند.

 

پارچه مبلی رنگ آبی

 

  1. بژ یا کرمی – رنگ اصالت

کرمی برای دهه ها است که به عنوان یک رنگ خنثی استفاده می شود. اگرچه خاکستری (توسی) و آبی محبوب ترین رنگ ها بین مردم هستند، اما کرمی نیز ترکیبی مهم با این رنگ ها بر روی پارچه رومبلی استفاده می شود. کرمی نیز به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب خاصی به محیط اطراف ما می دهد.

رنگ پارچه مبلی کرمی نیز می تواند هر موقع که خسته کننده باشد، از ترکیب رنگ های روی پارچه رومبلی حذف شده و در اشیاء پیرامون جذب شود. دلیل اینکه بژ یا کرمی در میان مردم محبوب است، بخاطر ساده بودن آن است که بسیار کم در عقاید و فرهنگ مردم استفاده از آن بد به شمار می آید.

پارچه رومبلی بژ یا کرمی را در هر کجای اتاق می توانید قرار دهید و این گارانتی را دارید که اتاق شما جلوه ای جذاب و خوش آیندی برای مهمانان داشته باشد. خاکستری می تواند احساس زبر، خشن، برهنه و بی صدایی برای شما داشته باشد. در صورتی که، کرمی یا بژ می تواند نگاه گرم و دل پذیری را به منزل و دکوراسیون شما بدهد. به احتمال زیاد شما بژ یا کرمی را دوست نخواهید داشت اما در ترکیب رنگ با رنگ های مختلف احترام خاصی برای آن قائل خواهید شد.

پارچه مبلی گ بژ

  1. سفید – رنگی خاص تر از آن نمی توانید پیدا کنید!

آیا خاکستری یا توسی برای شما بیش از حد رنگ ساده ای است؟ پس سفید می تواند ایده آل تر برای شما باشد. سفید همانند رنگ خاکستری یا توسی یکی از محبوب ترین رنگ ها است. اما بیش تر مردم بخاطر زود کثیف تر شدن این رنگ، از آن استفاده نمی کنند. پارچه مبلی سفید این تضمین را دارد که با محیط اطراف شما بیش ترین هم خوانی را کسب کرده و جلوه بصری زیبایی به منزل شما دهد. سفید در تلفیق با تمامی رنگ ها بزرگ‌ترین انتخاب در میان مردم است اما آن را بیشتر برای روتختی، ناهارخوری، پرده یا کاغذ دیواری استفاده می کنند.

پارچه مبلی رنگ سفید

 

 

  1. سبز – رنگ پارچه مبلی همیشه واقعی

سبز یکی از محبوب ترین رنگ پارچه رومبلی است. رنگ سبز از لحاظ تاریخی یکی از رنگ های انتخاب شده در گذشته برای پنجره ها، دیوارها و حتی تابلو فرش های ما بود. اما امروزه سبز جایگاه خود را به عنوان یک رنگ آرام بخش پیدا کرده است و حتی بیشتر از آبی یا بنفش یا صورتی مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ سبز می تواند یک انتخاب نسبتاً امن برای ما باشد چراکه یک مبل سبز می تواند در اتاق خیره کننده بنظر برسد. کسانی  که از پارچه مبلی سبز استفاده می کنند، ارزش واقعی آن را می‌دانند.

پارچه مبلی رنگ سبز

 

نتیجه گیری

ما در شرکت پارچه رومبلی فیضی بیشترین میزان تنوع پارچه را داریم اما با نظرسنجی از مشتریان و کارفرمایان خود به این نتیجه رسیده ایم که بهترین و محبوب ترین رنگ پارچه مبلی در میان مردم این 5 رنگ مختلف برای استفاده در پارچه رومبلی هستند. به همین منظور شما می توانید برای بهتر دیده شدن دکوراسیون منزلتان با کارشناسان ما در تماس باشید تا از طریق اپلیکیشن اختصاصی شرکت متفاوت ترین دکوراسیون منزل را برای شما رقم بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید