پارچه مبلی

پارچه مبلی کلاسیک

پارچه مبلی کلاسیک

این روزها مبل های کلاسیک از محبوبیت بالایی در میان مردم پیدا کرده اند. از همین رو انتخاب پارچه مبلی کلاسیک از اهمیت ویژه ای بر خوردار است، زیرا تاثیر بسیار بر زیبایی مبلمان مورد استفاده دارد. مبل های کلاسیک از دسته مبل هایی هستند که نه می توان آنها را در گروه مبل های سلطنتی قرار داد و نه مبل راحتی دانست.

مبل های کلاسیک که این روزها به گونه ای جایگزین مبل های سلطنتی در خانه هایی با متراژ پایین شده اند از زیبایی فوق العاده ای نیز برخوردار هستند به شرط آن که از پارچه مبلی کلاسیک مناسب برای دوخت این دسته از مبل ها استفاده شود.

پارچه مبلی کلاسیک

جنس و مدل پارچه مبلی کلاسیک

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید مبل کلاسیک را دارید و یا در نظر دارید تا پارچه مبل کلاسیک خود را تعویض کنید پس لازم است تا بهترین و زیباترین پارچه های مبلی کلاسیک را که می توانید انتخاب کنید بشناسید.

• پارچه های مخمل

پارچه های مخمل یکی از زیباترین پارچه های مبلی کلاسیک هستند که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. این نوع از پارچه های مبلی که به عنوان پارچه مبل راحتی نیز استفاده می شوند از دسته پارچه های لوکس به حساب آمده و در رنگ های مختلفی قابل تهیه می باشند.

پارچه مبلی کلاسیک

• پارچه چرم

روکش های چرمی به عنوان پارچه مبلی کلاسیک بسیار شیک بوده و درعین حال شما می توانید بدون دردسر خاصی از آن ها نگهداری کنید. پارچه های چرمی از آن جهت که مایعات و کثیفی ها را به خود جذب نمی کنند یک انتخاب مطمئن هستند ولی باید در نظر داشت که اجسام تیز می توانند باعث پارگی این دسته از پارچه های مبلی شوند.

بیشتر بخوانید:   راحترین راه برای تعویض پارچه مبلی چیست؟ (قیمت تعویض پارچه مبلی)

• پارچه های گلدار

یکی دیگر از پارچه های مناسب برای مبلمان کلاسیک پارچه های گلدار می باشند که امروزه مشتری های خاص خود را پیدا کرده اند. نکته ای که در ارتباط با این پارچه ها باید مدنظر داشته باشید هماهنگ کردن دکوراسیون منزل با این دسته از مبل ها می باشد.

اگر شما نیز قصد خرید پارچه مبلی در تبریز را دارید، می توانید از جدیدترین و درعین حال با کیفیت ترین پارچه های مبلی بازار در فروشگاه فیضی بازدید نمایید.

پارچه مبلی کلاسیک

انتخاب رنگ پارچه مبلی برای مبل کلاسیک

پس از آن که شما مدل پارچه مبلی کلاسیک خود را انتخاب کردید در قدم بعدی در راستای خرید پارچه مبلی وقت آن رسیده تا رنگ پارچه مبل را نیز انتخاب کنید. انتخاب رنگ پارچه مبلی برای مبل کلاسیک کاملا بستگی به سلیقه شما و نحوه انتخاب سایز وسایل منزل شما دارد.

• پارچه های مبلی کلاسیک با رنگ طوسی

رنگ طوسی از رنگ های پر کاربرد و پر استفاده در صنعت مبلمان بوده و شما نیز می توانید از این رنگ به عنوان رنگ پارچه کلاسیک یا پارچه مبلی راحتی استفاده کنید.

• رنگ سفید

رنگ سفید به عنوان رنگ انتخابی برای خرید مبلمان از آن دسته رنگ هایی می باشد که می تواند زیبایی خاصی به دکوراسیون داخلی منزل شما بدهد. این رنگ به عنوان رنگ پارچه مبلی همواره از رنگ های پر کاربرد در انتخاب پارچه مبلی کلاسیک بوده است.

پارچه مبلی کلاسیک

• رنگ آبی

رنگ آبی نیز یکی دیگر از رنگ هایی است که می توان در انتخاب رنگ پارچه های مبلی مورد استفاده قرار بگیرد. در سال های اخیر از رنگ آبی و به خصوص آبی آسمانی به وفور در ساخت پارچه های مبلی استفاده شده است.

بیشتر بخوانید:   لک های روی پارچه مبل را چگونه از بین ببریم + 3 روش تضمینی

کدام بافت پارچه مبلی برای خرید پارچه مبلی کلاسیک مناسب است؟

بافت پارچه ای که برای مبلمان خود استفاده می کنید علاوه بر آنکه بر زیبایی مبلمان شما موثر می باشد، بر روی دوام و طول عمر مبل نیز بسیار اثرگذار خواهد بود. به طور کلی باید از پارچه هایی استفاده کنید که تراکم بافت آن بالا بوده و پس از مدتی استفاده بافت پارچه تغییر شکل ندهد.

به عنوان مثال پارچه های مازراتی که به عنوان پارچه های مبلی نیز مورد استفاده قرار می گیرند به علت آن که بافت متراکمی ندارند، گزینه مناسبی برای منازل با رفت و آمد بالا نیستند.

از طرفی پارچه های نخی با داشتن بافتی متراکم یکی از بهترین گزینه های موجود به عنوان پارچه مبل کلاسیک می باشند. این دسته از پارچه ها به علت بافت خوب خود از مقاومت بالایی برخوردار بوده و نگهداری از آن ها نیز آسان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید