دسته‌بندی نشده

بهترین فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد

بهترین فروشگاه پارچه مبلی در یافت آباد

اگر به پارچه برای دکوراسیون منزل یا نیازهای کاربردی علاقه دارید، آنچه را که به دنبال آن هستید و خیلی چیزهای دیگر می‌توان در بهترین فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد که یک مرکز توزیع که از کف تا سقف با پارچه‌های مبلی به‌طور تروتمیز بسته‌بندی‌شده، به‌طوری‌که دقیقاً آنچه شما نیاز دارید در دست رس شما است. از پارچه‌های مبلی مارک گرفته تا پارچه‌های کاربردی؛ و تمام جنس‌های ابن فروشگاه‌ها ازنظر اصالت پارچه، کیفیت و تنوع رنگ تضمینی است.

پارچه مبلی در یافت آباد

همه میدانیم اگر گران‌قیمت‌ترین پارچه‌های مبلی را بخریم ولی خرید مناسب نباشد پس از مدتی فرسوده می‌شوند و باید آن‌ها را تعویض کرد مشاورین ما شمارا برای خرید بهترین و مناسب‌ترین پارچه مبلی متناسب با موقعیت، نیاز، سلیقه و بوجه راهنمایی می‌کنند.

1.      پارچه مبلی و چرم پاسارگاد یکی از فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد

منبعی عالی برای خرید انواع پارچه‌های مبلی و چرم فروشگاه پارچه مبلی و چرم پاسارگاد است. خرید از این فروشگاه پارچه مبلی و چرم پاسارگاد یه معامله نیست بلکه یک سرمایه‌گذاری برای به دست آوردن پارچه مبلی باکیفیت و خاص است. این فروشگاه یکی از فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد است که اعتبار بالایی دارد.

انواع پارچه مبلی در یافت آباد

آدرس این فروشگاه: واقع در خیابان یافت‌آباد، بلوار معلم، نبش سلیمانی (بهداشت قدیم) واقع‌شده است. محصولات پارچه مبلی پاسارگاد پارچه مبلی چرم پر فکت، پارچه مبلی دیاموند، پارچه مبلی لینا، پارچه مبلی جاسمین، پارچه مبلی سافت و غیره است.

2.      گالری چرم پارچه مبلی مشایخی

پارچه مبلی مشایخی تصمیم دارد بهترین مدل‌های پارچه مبلی آشنا کند تا شما بتوانید مناسب‌ترین و بهترین مبلمان را برای منزل خود بر اساس دکوراسیون خریداری کنید. پارچه مبلی یکی از مهم‌ترین واصلی‌ترین موارد به شمار می‌آید که باید با انواع آن آشنایی داشته باشید تا بتوان بهترین پارچه مبلی را شناسایی کنید. پارچه مبلی‌های مشایخی دارای پارچه‌های مختلفی ازنظر جنس، کیفیت و ظاهر متفاوت است. شما می‌توانید بهترین‌ها را از این فروشگاه پارچه مبلی تهیه و با خیال راحت استفاده کنید. این فروشگاه نیز یکی دیگر از فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد است که طرفداران زیادی دارد.

گالری چرم پارچه مبلی مشایخی پارچه مبلی در یافت آباد

محصولات دیگر این فروشگاه پارچه مبلی کتان، پارچه مبلی نانو، پارچه مبلی پشمی، پارچه مبلی چرم، پارچه مبلی جیر آدرس این فروشگاه: بالاتر از خیابان ابوذر، خیابان یافت‌آباد، نبش خیابان عابدی، پلاک 139.

3.      پارچه رو مبلی آیدین

اگر به دنبال پارچه‌های مبلی کتان باکیفیت بالا باقیمتی منصفانه هستید ما فروشگاه پارچی رو مبلی آیدین را معرفی می‌کنیم. پارچه‌های مبلی این فروشگاه از جنس و کیفیت خوبی برخوردار است و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را تمیز نمود حتی شستشو با بخار را انجام داد. این فروشگاه نیز یکی دیگر از فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد است که محصولات ایده آلی دارد.

مدل های پارچه مبلی در یافت آباد

آدرس این فروشگاه: واقع در چهارراه یافت‌آباد، بلوار معلم، روبه روی فروشگاه رفاه، پلاک 14 است. محصولات این فروشگاه پارچه مبلی جاسمین، پارچه مبلی سافت، پارچه مبلی اونتوس و غیره است.

4.      پارچه مبلی گلی پور یکی از بهترین فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که در خانه از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنید دیگر نگران نباشید چون در این فروشگاه پارچه مبلی گلی پور بهترین پارچه‌های پشمی تبتی و کتانی بلژیکی را برای شما فراهم کرده است. این نوع پارچه‌ها خیلی دلپذیر است و بسیار بادوام رنگ‌های خاص این نوع پارچه‌ها بسیار مناسب در برابر لک است. همچنین باید توجه کنید که برای پارچه چرمی مبل، توانایی تشخیص چرم مصنوعی از طبیعی را داشته باشید. قاعدتاً چرم طبیعی بسیار پایدارتر و بادوام‌تر از چرم مصنوعی است. این فروشگاه نیز یکی از بهترین فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد است.

خرید پارچه مبلی در یافت آىاد

محصولات دیگر این فروشگاه پارچه مبلی انتوس، پارچه مبلی نیومسکو، پارچه مبلی نیو سافت و غیره. آدرس این فروشگاه: واقع در خیابان یافت‌آباد خیابان شاندیز کوچه طالقانی پلاک 9 واقع‌شده است.

5.      پارچه رومبلی یوسفی

فروش پارچه مبلی در یافت آباد

اگر به دنبال پارچه مبلی مارک‌دار برای دکوراسیون منزل خود هستید فروشگاه یوسفی یکی از توزیع‌کنندگان پارچه‌های روز دنیا هستند. برای یافتن پارچه‌های رؤیایی خود لازم نیست فروشگاه‌های زیادی را بگردید فقط کافی است به فروشگاه پارچه مبلی یوسفی واقع در بازار مبل یافت‌آباد، کوچه محمدی، بین خیابان طالقانی و سفری مراجعه کنید و به خواسته‌های خود با بهترین قیمت برسید. یکی از عوامل مؤثر بر کیفیت پارچه مبل تراکم پارچه است هرچه تراکم پارچه بیشتر کیفیت پارچه نیز بهتر است.

محصولات این فروشگاه پارچه مبلی آدرین، پارچه مبلی اونتوس، پارچه مبلی مازراتی و غیره است. این فروشگاه نیز یکی از بهترین فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد است.

6.      پارچه مبلی ریحانه

پارچه مبلی ریحانه در یافت آباد

پارچه مبلی ریحانه با ارائه خدمات درزمینهٔ فروش انواع پارچه مبلی برای مبل‌های راحتی و استیل شمارا هر چه‌بهتر راهنمایی می‌کند. این فروشگاه دارای بهترین پارچه‌های مبلی راحتی و استیل است. این فروشگاه بهترین پارچه‌های مبلی راحتی مخمل مانند جاثمین و پارچه پورش را به شما ارائه می‌کند.

آدرس این فروشگاه: واقع در خیابان یافت‌آباد، خیابان شاندیز. از دیگر محصولات این فروشگاه پارچه مبلی نووا، پارچه مبلی مایا، پارچه مبلی الیزا، پارچه مبلی آلما و غیره می‌توان نام برد. این فروشگاه نیز یکی از دیرینه ترین فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد در یافت آباد است.

7.      پارچه مبلی بهزاد

پارچه مبلی ریحانه در یافت آباد

امروزه فروش پارچه‌های مبلی تنها به‌صورت حضوری و فقط در مراکز خرید صورت نمی‌گیرد بلکه به‌صورت اینترنتی و بدون مراجعه حضوری سفارش خود را ثبت و در محل موردنظر تحویل گرفت. این فروشگاه پارچه مبلی که در شهر تهران، یافت‌آباد، بلوار معلم، بلوار بافان، پاشاژبافان، پارچه مبلی بهزاد واقع‌شده به شما بهترین و به‌روزترین پاچه‌های مبلی روز را ارائه می‌دهد و تمام پارچه‌های خود را تضمین می‌کند.

محصولات این فروشگاه، پارچه‌های مبلی مسکو، پارچه مبلی پورشه، پارچه مبلی مازراتی و غیره است. این فروشگاه نیز یکی از بهترین فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد در یافت آباد است.

8.      گالری مبلی و پرده ای نیکا

گالری مبلی و پرده ای نیکا در یافت آباد

شما در این فروشگاه می‌توانید انواع پارچه مبلی سبک‌های کلاسیک، مبلمان راحتی و پارچه‌های مخصوص مبلمان باغی را پیدا کنید. اگر به دنبال پارچه‌های معروف و برند هستید می‌توان پارچه مبلی پورشه، پارچه مبلی مازراتی، تایتانیک، بوگاتی و امثالهم را در این فروشگاه پیدا کنید، این‌ها مهم‌ترین و معروف‌ترین پارچه‌هایی هستند که عموماً محصول کشور ترکیه، ایتالیا و چین هستند.

این فروشگاه بر این باور است که کیفیت هرگز از مد نمی‌افتد. آدرس ابن فروشگاه: واقع در یافت‌آباد شرقی، پشت بازار مبل شماره 1، خیابان شاندیز، خیابان شهید مجید محمدی، پلاک 9، ساختمان متین. همچنین این فروشگاه نیز یکی از سابقه دارترین فروشگاه پارچه مبلی در یافت‌آباد در یافت آباد است.

9.      پارچه مبلی دکورا

پارچه های مبلی در یافت آىاد

گروه پارچه مبلی دکورا بزرگ‌ترین مراکز خریدوفروش انواع پارچه مبلی در شهر تهران شناخته‌شده و شهرت دارد. این گروه بازرگانی در کنار صادرات پارچه مبل به کشورهای خارج، واردات پارچه مبل از کشورهای چین، ایتالیا، روسیه به ایران انجام می‌گیرد.

این شرکت در تهران عرضه‌کننده پارچه مبل باکیفیت تضمینی و همچنین تنوع در رنگ و طرح‌های متفاوت است. برای داشتن مبل زیبا و باکیفیت علاوه بر نوع ساخت و طرح و مدل آن باید شناخت مناسبی در انتخاب پارچه داشت مانند زیبایی ظاهری، استفاده راحت و مناسب.

آدرس این فروشگاه: واقع در بازار مبل یافت‌آباد شرقی، خیابان غلامی ( قنات)، پلاک 11 و 13. آدرس سایت پارچه مبلی دکورا: https://dekora98.ir/. این فروشگاه نیز از یکی از برترین فروشگاه پارچه مبلی در یافت آباد است.

10. پارچه مبلی صوفی

پارچه سرای صوفی به‌منظور رضایت شما مشتریان عزیز اقدام به واردات و تهیه مرغوب‌ترین پارچه‌های مبلی و پرده ای از معتبرترین کارخانه‌های ترکیه و چین نموده است. امروزه برندهای مختلفی از پارچه مایا تولید می‌شود که خریدار بسته به نیاز خود آن را تهیه نمایید. به‌منظور آگاهی بیشتر مشتریان این فروشگاه عرضه‌کننده پارچه مایا؛ بروشور و دفترچه‌هایی را در خصوص معرفی انواع کالا و کاربرد آن تولید و توزیع کرده‌اند. تولیدکنندگان مرغوب این نوع پارچه مایا جهت استفاده در رومبلی برای ارائه بهترین و مرغوب‌ترین انواع پارچه مایا در بازار تلاش می‌کنند؛ به‌منظور جلب رضایت مشتری و مصرف‌کننده.

محصولات دیگر این فروشگاه مبلی پارچه مبلی کادیز، پارچه مبل طیفانی، پارچه مبلی پورشه و غیره است. آدرس این فروشگاه: واقع‌شده در یافت‌آباد شرقی، نبش خیابان غلامی، پاساژ شاه کرمی، پلاک ۷. این فروشگاه نیز یکی از معتبرترین فروشگاه پارچه مبلی در یافت آباد است.

دیدگاهتان را بنویسید