دسته‌بندی نشده

مشاوره خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی

خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی

بیشتر مبلمان برای نشستن و استراحت ساخته شده اند. سرمایه گذاری روی این قطعات یک تصمیم هوشمندانه برای هر خانه ای است. از آنجایی که گزینه های پارچه مبلی زیادی وجود دارد، تصمیم گیری در مورد استفاده و خرید پارچه مبلی می تواند دشوار باشد. در نظر گرفتن بسیاری از عناصر مانند رنگ، الگو و سبک زندگی می تواند به شما در تصمیم گیری در مورد خرید آنلاین پارچه مبلی مناسب کمک کند.

اگر مطمئن نیستید از چه پارچه مبلی برای روکش مبل استفاده کنید به نکات پایین به عنوان یک راهنمای خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی دقت کنید.

اثاثه یا لوازم داخلی چیست؟

به بیان ساده، اثاثه یا لوازم داخلی لوازمی مانند پارچه، بالشتک، تار و فنر است که پوشش های نرم مبلمان را تشکیل می دهند. تفاوت فوق العاده ای در راحتی و کیفیت قطعه ایجاد می کند. خوب، انتخاب مواد اثاثه یا لوازم داخلی با کیفیت بالا از جمله پارچه تضمین می کند که مبلمان برای سال ها دوام می آورد!

راهنمای خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی

راهنمای خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی

خرید پارچه مبلی مناسب برای استفاده در روکش مبل ممکن است دشوار باشد. قبل از انتخاب پارچه مناسب باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. اگر در تصمیم گیری برای استفاده از چه نوع پارچه ای مشکل دارید، ادامه مطلب را بخوانید تا در انتخاب پارچه مناسب برای روکش مبل به شما کمک کنیم.

سوال از فروشنده

قبل از اینکه با هر پارچه مبلی کنار بیایید، از فروشنده بپرسید که برای استفاده سبک، متوسط ​​یا سنگین است. به این ترتیب، می توانید گزینه هایی را که ممکن است از نظر زیبایی ظاهری دلپذیر به نظر برسند اما به راحتی فرسوده می شوند را حذف کنید. میتوانید هنگام خرید آنلاین پارچه مبلی این را از فروشنده بپرسید.

پارچه های مهندسی شده قوی تر از پارچه های طبیعی هستند. بنابراین در حالی که به نظر می رسد پاڕچه مبلی پنبه گزینه واضحی برای آب و هوای گرمسیری ما باشد. از طرف دیگر، ترکیبی از پنبه، ابریشم مصنوعی و پلی استر یک گزینه عالی و بادوام برای یک کاناپه اتاق خانوادگی است. اگر بچه ها و حیوانات خانگی جزئی از خانه شما هستند، پارچ مبلی چرم، پارچه مبلی نانو، پارچه مبلی مخمل و…گزینه خوبی به حساب می آیند. همچنین خرید پارچه مبلی ترک و پارچه های مبلی مازراتی نیز گزینه های در دسترس هستند.

نکات خرید پارچه مبلی و رومبلی

اگر اتاق نشیمن شما رفت و آمد زیادی دارد، ممکن است بخواهید از پارچه های چاپ شده و با بافت سنگین پرهیز کنید، زیرا در قسمت هایی که به طور منظم می نشینید فرسوده می شوند. در عوض، پارچه‌هایی با طرح‌های بافته شده انتخاب کنید، زیرا این طرح‌ها ماندگاری طولانی دارند.

بودجه تعیین کنید

تعیین بودجه برای خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی بهترین نقطه برای شروع است. بسیاری از  پارچه های مبلی با قیمت خیره کننده در دسترس هستند و می توانید آنها را در برخی پارچه های فانتزی مانند پارچه مبلی مخمل داشته باشید.

اما اگر بودجه کمی دارید، انتخاب رنگ محدودی برای مبل‌های ارزان‌تر دارید. از سوی دیگر، اگر بودجه بیشتری دارید، الگوها، رنگ‌ها و پارچه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید. بسته به سلیقه خود می توانید پارچه های سفارشی نیز داشته باشید.

دوام را بررسی کنید

درجات استفاده از مبلمان متفاوت است. مبل‌ها و صندلی‌های اتاق نشیمن نسبت به اتاق‌خواب‌ها سایش بیشتری دارند. در این صورت، مبل های اتاق خانواده باید با پارچه های محکم بافته شده پوشانده شوند تا از آسیب محافظت کنند. به این نکته هنگام خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی دقت کنید.

به نظر می رسد که پنبه انتخاب رایج در اثاثه یا لوازم داخلی باشد، اما شما باید از آن فقط برای بالش و کوسن استفاده کنید. ترکیب پنبه، ابریشم مصنوعی و پلی استر برای مبل های خانوادگی توصیه می شود.

همچنین پارچه مبلی نانو و پارچه مبلی چرم  زمانی که بچه‌ها یا حیوانات خانگی در خانه دارید توصیه می‌شود. نشستن منظم روی مبل باعث از بین رفتن چاپ ها و تکه ها می شود. برای جلوگیری از این امر، پارچه هایی با طرح های بافته شده را انتخاب کنید زیرا طرح های آنها دوام بیشتری دارد. اگر مبل شما در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرد از پارچه های طبیعی مانند پنبه و کتان استفاده نکنید زیرا به مرور زمان محو می شوند. سعی کنید نمونه های پارچه را کشش و فشرده کنید تا دوام آن را آزمایش کنید. اگر به درستی نگهداری شوند، پارچه های باکیفیت می توانند چندین دهه دوام بیاورند.

اگر به دنبال دوام هستید، پارچه های مصنوعی ماندگاری بیشتری نسبت به پارچه های طبیعی دارند. مراقب پارچه هایی که باعث ایجاد حساسیت می شوند نیز باشید!. به یاد داشته باشید که تصمیم گیری در مورد استفاده از روکش مبل به موقعیت و نیاز شما بستگی دارد.

رنگ مناسب هنگام خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی

رنگ پارچه مبلی مناسب

تصمیم گیری در مورد رنگ پارچه اغلب اولین چیزی است که هنگام خرید مبل به آن توجه می کنید. رنگ بر ظاهر کلی مبلمان تاثیر می گذارد. خلق و خو را تنظیم می کند و تأثیر خوبی بر مردم می گذارد. رنگ های خنثی امن ترین انتخاب هستند زیرا می توانند در هر طرح رنگی کار کنند. شما به راحتی می توانید آثار کثیفی و ریختن آن را در سایه های روشن ببینید.

رنگ پارچه اثاثه یا لوازم داخلی می تواند از بسیاری جهات تاثیر قوی بگذارد. برای مثال، رنگ‌های عصر جدید که در مبلمان قدیمی استفاده می‌شوند، فضای شهری و هیجان‌انگیز به اتاق می‌دهند. رنگ های روشن استفاده شده در مبلمان بزرگ در یک اتاق کوچک می تواند فضا را بزرگتر از آنچه هست نشان دهد.

این سوال ساده را از خود بپرسید که چه نوع خلق و خوی می خواهید ایجاد کنید، آیا شما جذب رنگ های دراماتیک هستید یا ترجیح می دهید به رنگ های ظریف پایبند باشید. بر این اساس، مبلمان را با بالش، فرش، حصیر و موارد دیگر با رنگ ها و الگوهای متضاد یا مکمل ترکیب کنید. رنگ‌های جامد برای این کار عالی هستند زیرا می‌توان آن‌ها را با لهجه‌های رنگی مختلف با توجه به خلق و خوی رنگ آمیزی کرد. هنگان خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی به این نکات توجه کنید.

انتخاب رنگ‌های فصلی ممکن است مشکل باشد زیرا روندها اغلب تغییر می‌کنند و همگام شدن با زمان تصمیمی مناسب برای جیب نیست. بنابراین رنگی را انتخاب کنید که فکر می کنید می توانید سال ها با آن زندگی کنید. همچنین از پارچه های با رنگ های ظریف در اطراف کودکان و حیوانات خانگی خودداری کنید و رنگ های تیره را برای استتار انتخاب کنید.

انتخاب نوع مدل پارچه

مانند رنگ و الگوها، پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی در ایجاد تم های مختلف در یک فضا حیاتی هستند. به عنوان مثال، ابریشم رسمی به نظر می رسد و می توان از آن در مبلمان سنتی و شیک استفاده کرد. یک مبل انگلیسی یا یک کاناپه شتری می‌تواند پارچه‌های سنتی مانند گلاب را بسازد. از طرف دیگر کتانی معمولی است و روی مبلمان مدرن بهترین تاثیر را دارد.

مدل پارچه مبلی

فرمول ساده و ایمن در اینجا این است که پارچه سنتی را با مبلمان کلاسیک، پارچه های مدرن با مبلمان معاصر و غیره مطابقت دهید. با این حال، یک اتاق را می توان با ترکیب کردن عناصر قطبی ماجراجویانه ساخت.

به دنبال پارچه کم نگهداری باشید

حتی اگر پارچه رویایی خود را پیدا کردید که با تمام معیارهای ذکر شده در بالا مطابقت دارد، بسیار مهم است که بدانید مبل شما چقدر می تواند ساییده شود و آیا مایل به مراقبت لازم از آن هستید یا خیر. در صورت امکان، سعی کنید نمونه ای از پارچه بگیرید و کشش دهید، آن را فشرده کنید تا ببینید آیا ساختار آن به شدت تغییر می کند یا خیر. هنگام خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی به این نکات توجه کنید.

اگر قرار است مبلمان شما در جایی زیر نور مستقیم خورشید قرار گیرد، از پارچه های طبیعی مانند پنبه، کتان اجتناب کنید زیرا با گذشت زمان محو می شوند. برای کسانی که از آلرژی رنج می برند، پارچه های میکروفیبر و پرکننده بالشتک ضد آلرژی زا هستند زیرا گرد و غبار را جذب نمی کنند. پارچه های مقاوم در برابر لکه در فضای باز، چرم آسیب دیده و وینیل برای خانه هایی با بچه ها و حیوانات خانگی عالی هستند. در شرایط مرطوب به دنبال پارچه هایی باشید که در برابر کپک مقاوم هستند.

برای افزایش طول عمر اثاثه یا لوازم داخلی، یک بار در ماه جارو برقی کشیدن ضروری است زیرا گرد و غبار و کثیفی همراه با اصطکاک ناشی از استفاده از مبلمان پارچه را می شکند. پارچه‌های قابل شستشو نیز گزینه‌ای بسیار مورد توجه هستند، زیرا هنگام خرید کدهای تمیزکننده روی برچسب‌هایشان وجود دارد.

انتخاب اثاثه یا لوازم داخلی مناسب برای مبلمان شما بسیار بیشتر از انتخاب رنگ است. با در دست داشتن این راهنما خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی، می توانید نمونه های اثاثه یا لوازم داخلی را جمع آوری کنید که نه تنها با نیازهای شما مطابقت دارند، بلکه شخصیت شما را نیز منعکس می کنند و در پایان روز شما را راضی می کنند.

نتیجه گیری

خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به نکاتی که در بالا به آن اشاره کردیم دقت زیادی شود. انتخاب نوع پاڕجه، نوع رنگ و خصوصیات یک پارچه مبلی از نکاتی است که هنگام خرید پارچه مبلی و رومبلی باید به آن دقت کنیم.

اگر برای خرید آنلاین پارچه مبلی و رومبلی خود دچار شک و تردید یا نگرانی هستید، هم اکنون میتوانید از طریق صفحه تماس باما با کارشناسان فروشگاه فیضی در ارتباط باشید تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید